Booking

OFERTY SPECJALNE

Przeżyj niezapomniane letnie wakacje z szmerem morza w naszych domach mobilnych w bardzo rozsądnych cenach! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne rabaty, zarezerwuj już dziś i dokonaj wielkich oszczędności!

Wczesna Rezerwacja

Zarezerwuj wakacje w specjalnych cenach i rabatach! Specjalne ceny obowiązują dla wszystkich rezerwacji dokonanych do 01.04.2021. z następującymi warunkami:

  • rabat do -25% na rezerwacje bezzwrotne opłacone łącznie, z możliwością zmiany terminu.
  • rabat do -20% na rezerwacje płatne w wysokości 50% od zaraz a reszta na obozie z możliwością anulacji do 7 dni przed planowanym przyjazdem.
  • rabat do -15%  na rezerwacje płatne w wysokości 30% od zaraz a reszta na obozie, z możliwością anulacji do 7 dni przed planowanym przyjazdem.
Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych zniżek, skontaktuj się z nami pod naszym adresem e-mail addres info@adriatic-kampovi.hr lub telefonicznie +385 1 644 6770

NIE PRZEGAP NASZYCH OFERT SPECJALNYCH!

Darmowe noce


Dłuższe wakacje są teraz jeszcze lepsze!

Przy każdej rezerwacji na 4 lub więcej nocy oferujemy jeden bezpłatny nocleg. Ta oferta obowiązuje dla rezerwacji z okresem 24.04.-26.06.2021. lub dla rezerwacji z terminem 21.08.-30.09.2021. Specjalna oferta „Darmowe noclegi” obowiązuje dla wszystkich rezerwacji dokonanych w wyżej wymienionym okresie, jeśli długość pobytu wynosi cztery lub więcej nocy.

Promocji „Wczesna rezerwacja” i „Darmowe noclegi” nie można łączyć.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych rabatów, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@adriatic-kampovi.hr lub telefonicznie +385 1 644 6770 


NIE PRZEGAP NASZYCH OFERT SPECJALNYCH!
vrh stranice