Booking

OFERTY SPECJALNE

Przeżyj niezapomniane letnie wakacje z szmerem morza w naszych domach mobilnych w bardzo rozsądnych cenach! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne rabaty, zarezerwuj już dziś i dokonaj wielkich oszczędności!

Nie możesz przestać myśleć o lecie 2022?

Rozpocznij odliczanie do lata 2022 już dziś dzięki naszym specjalnym cenom i zniżkom! Na wszystkich naszych kempingach obowiązują specjalne zniżki „Wczesna rezerwacja”.

Specjalne promocje „Wczesna rezerwacja” ze zniżką do -15% izawierają:
  • Elastyczne warunki rezerwacji 
  • Bezpłatne anulowanie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych rabatów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail info@adriatic-kampovi.hr lub telefonicznie +385 1 644 6770

PRZYGOTUJ SIĘ NA LATO 2022!

Niekończące się lato 2022


Zostań dłużej, zapłać mniej dzięki naszej ofercie specjalnej!

Długie lato w Adriatyku Kampovi jest jeszcze lepsze! Specjalna promocja dłuższych wakacji umożliwia aktywację specjalnej zniżki na dłuższe pobyty w naszych domkach mobilnych. Specjalna oferta Niekończące się lato” obowiązuje w przypadku rezerwacji na określony czas na minimum 4+ noce. 

Specjalna promocja „Niekończące się lato” może różnić się datami i noclegami dla każdego kempingu. 

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją zakwaterowania z włączoną promocją "Endless summer", skontaktuj się z nami pod adresem e-mail  info@adriatic-kampovi.hr lub telefonicznie pod numerem  +385 1 644 6770

Zostań dłużej tego lata dzięki naszym specjalnym promocjom! 

vrh stranice