Booking

NASZE PACZKI

Jeśli chcesz cieszyć się naturalnym pięknem półwyspu Pelješac i kempingu Perna, zarezerwuj działkę bezpośrednio na plaży dla swoich wczasowiczów i / lub namiotów.

CAMP PERNA

Na najbardziej atrakcyjnym kempingu na półwyspie Pelješac można znaleźć miejsca na namioty, przyczepy kempingowe i kampery. Stanowiska kempingowe położone są blisko morza i na plaży. W cieniu śródziemnomorskiej roślinności znajduje się ponad 150 różnych boisk. Prawdziwy miłośnik przyrody, surfingu, kajakarstwa i nie tylko odnajdzie tu swoje miejsce i wypoczynek.


W naszej ofercie posiadamy 2 rodzaje boisk:
• PREMIUM PITCH - znajduje się w pierwszym rzędzie do morza
• COMFORT PITCH

Każde stanowisko wyposażone jest w przyłącze elektryczne. W sanitariatach kempingu znajdują się prysznice, toalety, zmywarki, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, toaleta dla dzieci, pralka. 

Ponieważ kemping Perna oferuje szkoły surfingu, z usługami przechowywania sprzętu, kursami surfingu dla początkujących i zaawansowanych, wypożyczalnia sprzętu surfingowego, wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych.

Kilka kroków od plaży znajduje się restauracja, a na plaży przy szkole surfingu jest bar na plaży, w którym można się odświeżyć. Najdalsze boisko znajduje się 200 metrów od morza.

Kemping MAP i cenach można znaleźćTUTAJ

 

vrh stranice