Kemping Baško Polje - Adriatic kampovi
Booking

Kemping Baško Polje

Nasze domki mobilne położone są w szczególnych punktach na terenie kempingu, w pobliżu morza i plaży oraz stanowią doskonały wybór dla wszystkich, którzy życzą sobie całkowitego poczucia przyrody, ale jednocześnie nie chcą zrezygnować z komfortowego zakwaterowania. Pobyt w domkach mobilnych można porównać z biwakowaniem w naturze zachowując jednocześnie wygodności własnego domu. Domki są przeznaczone do zakwaterowania całej rodziny (do maks. 6 osób), są nowocześnie wyposażone i zawiarają wszystko, co jest potrzebne do wygodnego oraz relaksującego odpoczynku.

Domki mobilne spólki Adriatic kampovi wyglądają atrakcyjnie, ich piękne fasady swoimi kolorami łączą się z przyrodą, a na rozległych tarasach domków nasi goście mogą się rozkoszować zapachem morza i sosen. Goście maja do wyboru 2 modele domków mobilnych, obydwa z klimatyzacją, dużym stołem do jedzenia, całkiem wyposażoną kuchnią i możliwością zakwaterowania do 6 osób. Nowoczesne łazienki wyposażone są w kabiny przysznicowe, umywalki z ciepłą i zimną wodą, szafki oraz muszlę toaletową.

Duże drewniane tarasy wyposażone są w meble ogrodowe, z których można podziwiać niepowtarzalne widoki i rozkoszować się spokojem, natomiast wewnątrz domku czeka na Was nowoczesne wyposażenie i wyklimatyzowana przestrzeń oferująca komfort i wygodę zakwaterowania o dużej jakości.

Obydwa kempingi, w których znajdują się domki mobilne spółki Adriatic kampovi, usytuowane są wśród oazy nietkniętej przyrody, pełnej roślin śródziemnomorskich i ślicznych długich plaż żwirowych.
Zapraszamy do niezapomnianego wypoczynku nad morzem w nietkniętej przyrodzie, w szczytowym komforcie naszych domków mobilnych.

 


vrh stranice