Pozostała oferta

Orebić i półwysep Pelješac stanowią doskonałą destynację dla Państwa jeśli jesteście Państwo fanami aktywnego wypoczynku. Oferowane są wspinaczka, spacer, trekking oraz wszystkie rodzaje sportów wodnych.
Pelješki Kanał jest dealnym miejscem do uprawiania surfingu z powodu siły wiatru wiejącego z zachodu o nazwie maestral, więc z tego powodu miejscowości Viganj i Kučište stały się ważnymi miejscami docelowymi wszystkich surferów.
Na wzgórzu Św. Elijasza są markowane szlaki górskie, a to co zachwyca wszystkich miłośników gór jest niepowtarzalny widok z zwierzchu zgórza.
Z oferty wycieczkowej polecamy zwiedzanie Korčuli, miejsca urodzin Marco Polo, oraz miasta słynnego ze ślicznej architektury i dziedzictwa kulturowo-historycznego.
Warto odwiedzić również wyspę Mljet, znany rezerwat przyrody, położony tuż obok półwyspu Pelješac.
Z pewnością zachwyci Państwa zwiedzanie Dubrownika, miasteczka Ston słynącego ze średniowiecznych murów miejskich, które są po Murze Chińskim drugim najdłuższym murem na świecie, Medziugorja, jednego z najbardziej znanych i najliczniej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w tej części Europy. Zachwyci Państwa także Mostar, miasto posiadające historyczne zabytki, w dużej części wybudowane w czasie Imperium Osmańskiego, wśród których najważniejszy jest Stary Most, kamienne arcydzieło, po którym miasto otrzymało nazwę.
W żadnym wypadku nie przepuśccie Państwo okazji, by odwiedzić winnice Pelješca, które w swojej ofercie mają znane na całym świecie wina Dingač, Postup i Plavac mali. Odwiedźcie też koniecznie Malostonski zalew, by spróbować wspaniałych ostryg.