Kontakt i dozajd

Kemping Pineta znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu istryjskiego, zaledwie 7 km od miasta Pula i 2 km od miasta Fažana, na obszarze, z którego rozciąga się zachwycający widok na zatokę Fažańską i na archipelag wysp Briońskich. Usytuowany jest tuż obok długiej żwirowatej plaży i promenady prowadzącej do Fažany.  

Adres: Perojska cesta 41, 52212 Fažana, Chorwacja
Telefon (rezerwacje): +385 (0)1 644 6770      
info@adriatic-kampovi.hr


Dojazd samochodem
Jadąc z kierunku północy, do kempingu Pineta najłatwiej dojechać przechodząc przez przejście graniczne Plovanija, kontynuując jazdę autostradą E751 do wyjścia 8-Vodnjan Północ. Od miasta Vodnjan jeździ się przez drogę Fažańską i po 7 km przyjeżdża się do miasta Fažana. Jadąc z kierunku wschodu, od Rijeki, do kempingu można dojechać autostradą E61 wychodząc na wyjściu Pula/Pazin/Opatija, kontynuując jazdę przez tunel Učka do odcinku 1-Kanfanar, na którym jazda kontynuuje w kierunku Puli na południe aż do wyjścia 8-Vodnjan Północ.  
Dojazd samolotem

Międzynarodowe lotnisko Pula znajduje się na 14 km od kempingu Pineta. W sezonie letnim Lotnisko Pula połączone jest liniami lotniczymi z coraz większą liczbą istotnych europejskich centrów. Warto podkreślić, iż w obrębie 150 km znajdują się jeszcze dwa międzynarodowe lotniska, Lotnisko Rijeka oraz Lotnisko Triest we Włoszech.
Port lotniczy Pula
Port lotniczy Rijeka
Port lotniczy Triest
Dojazd statkiem/promem
Do miasta Fažana można dopłynąć dzięki połączeniom promowym z różnych chorwackich i włoskich portów.   Więcej informacji można uzyskać klikając następujące łącze: Rozkład kursowania promów
Ferry timetable
Adriatic Lines
Venezia Lines
Trieste Lines
Pula info, transport morski
Dojazd pociągiem
Dworzec kolejowy w Puli połączony jest z miastami w kraju i za granicą, np. Zagrzebiem, Rijeką, Ljubljaną, Mariborem. Cele podróży oraz rozkład jazdy można sprawdzić na HŽ Przewóz pasażerski.Pokaż Kemping Pineta na większej mapie