Kontakty i jak dojechać do nas

Kemping Perna położony jest na półwyspie Pelješac, o 3 km na północ od miasta Orebić. Usytuowany jest pod wzgórzem św. Elijasza, nad samym morzem, naprzeciwko wyspie i mieście Korčula.
Adres: Perna bb 20267 Kućište, Chorwacja
Telefon (rezerwacje): +385 (0)1 6446770
info@adriatic-kampovi.hr
Przyjazd samochodem
Autostradą A1 z kierunku północy dojeżdża się do zjazdu Ploče i zjeżdża się w dół do przystani promowej miasta Ploče. W sezonie promy na półwysep Pelješac kursują wiele razy dziennie, a rejs trwa około 40 minut. Promy dopływają do portu Trpanj na półwyspie Pelješac i za około 30 minut dojeżdżają Państwo do miasta Orebić. Proszę dalej jechać główną drogą i po około 10 minutach jazdy dotrzecie Państwo do recepcji kempingu Perna.
Więcej informacji o rozkładzie kursowania promów znajdziecie Państwo na stronach Jadrolinii

Przyjazd samolotem
Port Lotniczy w Splicie oddalony jest o 170 km, natomiast Port Lotniczy w Dubrowniku o 130 km od kempingu Perna. Prawie wszystkie międzynarodowe porty lotnicze połączone są linia powietrzną ze Splitem i Dubrownikiem, a podczas lata ponadto jest dużo czarterów i tanich linii lotniczych (low cost), które w bardzo korzystnych cenach łączą bezpośrednio Dalmację z licznymi stolicami europejskimi.
Port Lotniczy Split
Port Lotniczy Dubrownik 

Przyjazd statkiem/promem:
Regularne przybrzeżne połączenia statkowe i promowe łączą miasta wzdłuż wybrzeża adriatyckiego (Rijeka, Split, Hvar, Korčula, Dubrownik).
Więcej informacji o przeprawach można znaleźć pod adresem chorwackiego operatoru przewozu pasażerów i pojazdów Jadrolinija
Ponadto, podczas sezonu regularnie kursują statki pasażerskie i promy między włoskimi i chorwackimi portami. Więcej informacji na  Emilia Romagna lines, BlueLinePokaż Kemping Perna na większej mapie