Kemping Baško Polje

Kemping Baško Polje położony jest poniżej Magistrali Adriatyckiej, o parę kilometrów na południe od miasteczka Baška Voda oraz około 10 km na północ od centrum Riwiery Makarskiej, miasta Makarska.

Adres: 21320 Baška Voda, Chorwacja
Telefon (rezerwacje): +385 (0)1 644 6770
info@adriatic-kampovi.hr

Przyjazd samochodem
Jadąc autostradą A1 można bardzo łatwo i szybko przyjechać do kempingu Baško Polje. Kemping jest oddalony o parę minut jazdy od wyjazdu z autostrady – Zagvozd. Po przejechaniu tunelu Świętego Eliasza, drogą prowadzącą w kierunku morza przyjeżdża się do ronda, skąd po drugim zjeździe powinno skręcić w prawo. W ciągu kilku minut znajdziemy się przed budynkiem recepcji kempingu Baško Polje.

Przyjazd samolotem
Port Lotniczy Split oddalony jest o 85 km, natomiast Port Lotniczy Dubrownik o 180 km od Baškiego Polja. Prawie wszystkie międzynarodowe porty lotnicze połączone są linia powietrzną ze Splitem i Dubrownikiem, a podczas lata ponadto jest dużo czarterów i tanich linii lotniczych (low cost), które w bardzo korzystnych cenach łączą bezpośrednio Dalmację z licznymi stolicami europejskimi.
Port Lotniczy Split
Port Lotniczy Dubrownik

Przyjazd statkiem/promem
Regularne przybrzeżne połączenia statkowe i promowe łączą miasta wzdłuż wybrzeża adriatyckiego (Rijeka, Split, Hvar, Korčula, Dubrownik). 
Więcej informacji o przeprawach można znaleźć pod adresem chorwackiego operatoru przewozu pasażerów i pojazdów Jadrolinija
Ponadto, podczas sezonu regularnie kursują statki pasażerskie i promy między włoskimi i chorwackimi portami. Więcej informacji na  Emilia Romagna linesBlueLine
Pokaż Kemping Baško Polje na większej mapie