Zakwaterowanie w domkach mobilnych

Jeśli Państwo pragniecie swoje wakacje spędzić na łonie natury, wśród zieleni, usłyszeć relaksujący szum morza oraz poczuć zapach lasu sosnowego, a jednocześnie wolicie komfortowe i jakościowe zakwaterowanie, wtedy domki mobilne stanowią dla Państwa idealny wybór na wakacje nad morzem!
Nasze domki mobilne położone są w szczególnych punktach na terenie kempingu, w pobliżu morza i plaży oraz stanowią doskonały wybór dla wszystkich, którzy życzą sobie całkowitego poczucia przyrody, ale jednocześnie nie chcą zrezygnować z komfortowego zakwaterowania. Pobyt w domkach mobilnych można porównać z biwakowaniem w naturze zachowując jednocześnie wygodności własnego domu. Domki są przeznaczone do zakwaterowania całej rodziny (do maks. 6 osób), są nowocześnie wyposażone i zawiarają wszystko, co jest potrzebne do wygodnego oraz relaksującego odpoczynku.

Domki mobilne spólki Adriatic kampovi wyglądają atrakcyjnie, ich piękne fasady swoimi kolorami łączą się z przyrodą, a na rozległych tarasach domków nasi goście mogą się rozkoszować zapachem morza i sosen. Goście maja do wyboru 2 modele domków mobilnych, obydwa z klimatyzacją, dużym stołem do jedzenia, całkiem wyposażoną kuchnią i możliwością zakwaterowania do 6 osób. Nowoczesne łazienki wyposażone są w kabiny przysznicowe, umywalki z ciepłą i zimną wodą, szafki oraz muszlę toaletową.

Duże drewniane tarasy wyposażone są w meble ogrodowe, z których można podziwiać niepowtarzalne widoki i rozkoszować się spokojem, natomiast wewnątrz domku czeka na Was nowoczesne wyposażenie i wyklimatyzowana przestrzeń oferująca komfort i wygodę zakwaterowania o dużej jakości. 

Obydwa kempingi, w których znajdują się domki mobilne spółki Adriatic kampovi, usytuowane są wśród oazy nietkniętej przyrody, pełnej roślin śródziemnomorskich i ślicznych długich plaż żwirowych.
Zapraszamy do niezapomnianego wypoczynku nad morzem w nietkniętej przyrodzie, w szczytowym komforcie naszych domków mobilnych! 

Rodzaje domków mobilnych:

• Domki mobilne Anya, 24m2 - w kempingu Baško Polje i w kempingu Perna - Orebić
• Domki mobilne Hvar, 32m2 – w kempingu Baško Polje
• Domki mobilne Bianca, 32m2 – w kempingu Perna - Orebić
• Domki mobilne Anya PREMIUM, 24m2 - w kempingu Perna - Orebić
• Domki mobilne Bianca PREMIUM, 32m2 – w kempingu Perna - Orebić
• Domki mobilne Galia, 24 m2 - w kempingu Pineta - Fažana
• Domki mobilne Vanga, 32 m2 - w kempingu Pineta - Fažana
• Domki mobilne Vanga PREMIUM, 32 m2 - w kempingu Pineta - Fažana
• Domki mobilne Lavanda Marco Polo Village, 35 m2 - w kempingu Port 9 - Korčula
  Domki mobilne Lantana  Marco Polo Village  32 m2   w kempingu Port 9 
  Domki mobilne Uvala Slana